פריט 1184:
מחיר פתיחה: $35
עמלת בית המכירות:
WANDRELIEF Metallguß/bronziert, tls. berieben, stark plastische Darstellung dreier Knaben beim Boccia-Spiel vor einer Dorfkulisse, sign. „A. Boudet“, um 1900, 26×17 cm
שתף את הלוט:
התחברו
הירשם
חפש
פרופיל
Request to bid in auction
נדרשת שיטת תשלום כדי להשתתף במכירה פומבית זו
Bidspirit QA
Terms of conditions
הוספת כרטיס אשראי
מדרגות מחירים: